overlay

5. TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitimi Başvurusu. ÖNEMLİ ve GÜNLÜDÜR!!!

Daire Başkanlığımız tarafından çalışmaları yürütülen TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitim Programı çerçevesinde, ilk defa klinik kodlayıcı eğitimi alacak adaylara yönelik TİG Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitimleri düzenlenecektir.


Eğitime 
06/10/2015 tarihli ve 888 sayılı Makam onayı ile yürürlüğe giren TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitim Programı Standartları kapsamında; kamu, özel ve üniversite hastanelerinde çalışan “Sağlık Meslek Mensupları ile Sağlık Hizmetlerinde Çalışan Diğer Meslek Mensuplarının İş ve Görev Tanımlarına Ait Yönetmelik” te belirtilen sağlık meslek mensupları ve sağlık hizmetlerinde çalışan diğer meslek mensupları katılabilecektir.

 

Bu kapsamda; 5. TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitimi Ankara ilinde gerçekleştirilecektir. 


Başvuru yapacak hastane idarelerinin (kamu, üniversite ve özel) aşağıda yer alan başvuru formunu doldururarak 04/10/2017 tarihi mesai bitimine kadar tig@saglik.gov.trmail adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Klinik Kodlayıcı Sertifikalı Eğitim Programı Kurumsal Başvuru Formu

 

Notlar:

v   Eğitim organizasyonu ile ilgili bilgiler ayrıca duyurulacaktır.

vHastane adına mail gönderen idarecinin ad,soyad, ünvan ve iletişim bilgilerini mail içeriğine yazmaları ve katılımcıların kendilerinin bireysel başvuru gibi mail göndermemeleri rica olunur.