overlay

1.TİG Kursu Başarıyla Gerçekleştirildi

Bakanlığımız ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile 09-10 Eylül 2015 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen “Tüm Yönleriyle TİG” ana temalı “1.TİG Kursu” başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Kamu, üniversite ve özel hastane yöneticileri ile akademisyenlerden oluşan 121 katılımcının yer aldığı kursta; akademisyen ve alanında uzman eğitimcilerin 4 oturumda sundukları 19 sunumda TİG tüm yönleriyle ele alındı.  Yöneticilerin yoğun ilgi gösterdiği oturumlarda karşılıklı soru cevap ile de konular daha da pekiştirildi.

TİG Kursunun gerçekleştirilmesinde sunumları ve tecrübeleriyle katkı sağlayan eğitimciler başta olmak üzere; kursa ev sahipliği yapan Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne ve Türkiye’nin çeşitli illerinden kursa katılım sağlayan kamu, üniversite ve özel hastane yöneticileri ile emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Bundan sonra da Bakanlığımızca sağlık yöneticilerine yönelik eğitim faaliyetleri kesintisiz bir şekilde devam edecek olup web adresimizden güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Önemle duyurulur.